nowy park handlowy w bolesławcu

O Projekcie

Stary Dworzec

mini-Stary Dworzec - z zewnątrz_6.jpg
mini-Stary Dworzec - z zewnątrz_3.jpg
mini-Stary Dworzec - z zewnątrz_14.jpg
mini-Stary Dworzec - nocą_2.jpg
mini-Stary Dworzec - nocą_1.jpg
mini-SD Cropp_4.jpg
mini-SD Sinsay_6.jpg
mini-SD House_4.jpg
mini-Stary Dworzec - z zewnątrz_12.jpg
mini-SD Cropp_1.jpg

Opis inwestycji

Park Handlowy Stary Dworzec powstał w Bolesławcu na ulicy Hutniczej 7A. To na dobrą sprawę centrum miasta w niewielkiej odległości od rynku. Na działce o powierzchni około 13.5 tysięcy metrów kwadratowych zaplanowaliśmy obiekt o powierzchni zabudowy około 4900 metrów kwadratowych. Na terenie centrum uruchomione zostały sklepy marek: Sinsay, Cropp, House, Rossmann, Empik, Smyk, a także najnowocześniejsza siłownia w Bolesławcu należąca do sieci Fit Arena. Wokół centrum zanajduje również 195 miejsc parkingowych.

Z racji bardzo dobrej lokalizacji a także faktu iż znalazły się tu znane i lubiane marki - zachęcamy do kontaktu z inwestorem, i zapoznania się z ofertą wynajmu. Naszym celem było stworzenie obiektu harmonijnie wpisującego się w okoliczną zabudowę gdzie mieszkańcy będą mieli blisko na zakupy. Staramy się również wzbogacić ofertę handlową miasta Bolesławca.Poprzednia realizacja firmy Antan w Bolesławcu – Galeria handlowa Bolesławiec City Center znajduje się w samym centrum i sądząc po ilości odwiedzin, na stałe wpisała się pozytywnie w życie miasta.

Lokalizacja

Park Handlowy Stary Dworzec znajduje się u zbiegu ulic B.Chrobrego, Hutniczej i Staroszkolnej - w pobliżu osiedli mieszkaniowych.

Nowoczesny retail park

Duży parking, łatwy dojazd, przestrzeń i sklepy, w których zrobisz wszystkie niezbędne zakupy.

Pierwsi najemcy

Sinsay, Cropp, House, Rossmann, Smyk, Empik, siłownia Fit Arena Premium.

Łatwy dojazd

Łatwy dojazd gwarantuje lokalizacja blisko głównych ciągów komunikacyjnych miasta oraz bliskość przystanków komunikacji miejskiej.

Przyjaźni niepełnosprawnym

Wszystkie obiekty będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Otwarcie

Otwarcie nastąpiło w listopadzie 2019 r.

Stary Dworzec w liczbach

  • Powierzchnia działki 13.5 tys. m2
  • Powierzchnia użytkowa 4868 m2
  • Lokali usługowych 13
  • Lokali gastronomicznych 1
  • Miejsc parkingowych 195
  • Odległośc od rynku 800 m
  • Termin ukończenia listopad 2019

Dodatkowe info

Organizacja funkcjonalna budynku
Budynek cechuje prosta forma i organizacja funkcjonalna. Od strony zachodniej i północnej zlokalizowano wejścia do lokali usługowych oraz parking, natomiast od południa i wschodu strefę dostaw.

Forma budynku
Obiekt w kształcie litery "L". Budynek zaprojektowano w konstrukcji szkieletowej stalowej, o powtarzalnym module. Elewacja z płyt warstowych w kolorze srebrnym w układzie poziomym. Od strony wejść do lokali zaprojektowanych pas przeszkleń, zadaszenie strefy wejściowej oraz szklane panele pionowe tzw."żyletki", przeznaczone na umieszczenie na nich szyldów reklamowych.

Obsługa komunikacyjna
Dostęp dla samochodów osobowych przewidziany został od strony ulic Hutniczej i B.Chrobrego (pośrednio przez przylegającą działkę). Dostęp samochodów dostawczych zakłada się od strony ul. Hutniczej. Parking zlokalizowany przy parku handlowym posiada zaprojektowanych 195 miejsc postojowych.

Lokalizacja na mapie