Już w czwartek otwieramy!

Już w najbliższy czwartek, 28 listopada przy ul. Hutniczej zostanie otwarty Park Handlowy Stary Dworzec. Miejsce, w którym wygodnie, w przestronnych lokalach zrobicie zakupy w swoich ulubionych sklepach i… nie tylko.

Nowy obiekt powstaje w Bolesławcu na ulicy Hutniczej 7A. To na dobrą sprawę centrum miasta w niewielkiej odległości od rynku. Na działce o powierzchni około 13.5 tysięcy metrów kwadratowych powstał obiekt o powierzchni zabudowy około 4900 metrów kwadratowych. Wokół centrum ujęto w projekcie wyznaczenie również 195 miejsc parkingowych.

Markami, które jako pierwsze zdecydowały się na otwarcie swoich sklepów w tym miejscu są doskonale znane wszystkim fanom i fankom najnowszych trendów mody: Sinsay, Cropp, House, ale także absolutny hit w Bolesławcu - sklep Smyk oraz pierwszy salon Emipk w naszym mieście. Dodatkowo w Starym Dworcu znajdziecie również drogerię Rossmann oraz wkrótce - Salon Fryzjerski.

Mamy nadzieję, że hitem okaże się również dwupoziomowa, super-nowoczesna siłownia sieci Fit Arena!

Naszym celem było stworzenie obiektu harmonijnie wpisującego się w okoliczną zabudowę gdzie mieszkańcy będą mieli blisko na zakupy. Staramy się również wzbogacić ofertę handlową miasta Bolesławca - podkreśla Edyta Bystra - przedstawiciel firmy ANTAN Development Polska.

Poprzednia realizacja firmy Antan w Bolesławcu – Galeria handlowa Bolesławiec City Center znajduje się w samym centrum i sądząc po ilości odwiedzin, na stałe wpisała się pozytywnie w życie miasta. Mamy nadzieję, że tak samo będzie ze Starym Dworcem.

Przypominamy - już w najbliższy czwartek, od godziny 9:00 - otwarcie Starego Dworca. A tego dnia: masa promocji, szczudlarze, atrakcje dla pierwszych klientów i festiwal food trucków. ZAPRASZAMY!

Untitled-3-01.jpg